Skip to content Skip to footer

Životné a neživotné poistenie

Na Slovensku je stále viac ako 800 000 zmlúv investičného životného poistenia. To znamená, že ľudia vyhadzujú svoje peniaze von oknom. Poistenie šijem na mieru. Chcem, aby klienti za svoje peniaze dostali maximum. Vyhýbam sa investičnému životnému poisteniu.
Zisti viac

Dôchodkové piliere

Pre všetkých do 40 rokov sa jednoznačne oplatí byť v druhom pilieri. Dbajte však aj na správne nastavenie. Tretí pilier využívajte iba ak vám doň prispieva zamestnávateľ.
Zisti viac

Hypotéky a refinancovanie úverov

Hypotéku vám viem vybaviť bez toho, aby ste museli niekam chodiť. Nie vždy je ponuka vašej banky tá najvýhodnejšia. Porovnám ponuky všetkých bánk, pomôžem zabezpečiť znalca a vybavím aj kataster.
Read more

Sporenie a investovanie

Zameriavam sa na investície s nízkymi poplatkami a maximálnym výnosom – fondy s dobrým ratingom.
Read more
Čo robím

Vytvorenie dlhodobo udržateľných financií! Náš hlavný cieľ je rast.

Gabriel Kundrát

Finančný poradca

Recenzie

Recenzie našich zákazníkov

Profesionálny prístup, flexibilita, detailné vysvetlenie problematiky, ukázanie viacerých možností, výborná komunikácia. Určite odporúčam.

Ivana Billa

vyborny pristup a prehlad vo financiach, ocenujem efektivnu komunikaciu a odbornost, a nakonniec rychle vybavenie hypoteky. dakujem

Peter Nescivera

Profesionálny prístup, ochota a ústretovosť. Veľmi rýchle vybavenie hypotekárneho úveru. Veľmi pekne ďakujeme. Leškovci

Ladislav Lesko

Ľudskosť a profesionalita na prvom mieste. Úžasný prístup hodný najmenej 10 hviezdičiek. Vedomosti na úrovni. Takto si predstavujem prácu finančného poradcu v dnešnej dobe. Ďakujem budem odporúčať.

Janka Poláková

finančný sprostredkovateľ

Rastúce financie s Gabrielom Kundrátom